افزایش سرمایه 25 درصدی شرکت دارویی ره آورد تامین در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام تصویب شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت دارویی ره آورد تامین :
  مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت دارویی ره آورد تامین روز چهارشنبه مورخ 08/02/1400 با حضور 64.17 درصد نمایندگان و صاحبان سهام ، حسابرس و بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در سالن کنفرانس مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

  02

  در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین و سهامدارانی که به صورت آنلاین در جلسه حضور داشتند آقایان دکتر محسن صفاجو به عنوان رئیس مجمع ، فرشاد ملک وند فرد و حسین فراهانی به عنوان ناظران مجمع و آقای ناصر محمدپور اشکلک به عنوان دبیر مجمع انتخاب شدند و پس از آن دکتر صفاجو پس از تایید رسمیت جلسه ، دستور مجمع را در خصوص افزایش سرمایه شرکت و اصلاح ماده 5 اساسنامه و همچنین سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده است ، عنوان کرد.

  در ادامه آقای مهندس محرابی مدیر عامل شرکت دارویی ره آورد تامین گزارش خود را در خصوص طرح توجیهی افزایش سرمایه با هدف افزایش ظرفیت تولید محصول RT.FILM تا مقیاس 200 تن در سال ارائه نمود و سپس آقای صالحی به عنوان نماینده حسابرس و بازرس قانونی شرگت ، طرح توجیهی ارائه شده توسط هیئت مدیره به منظور افزایش سرمایه شرکت را تایید و قرائت نمود.

  پس از بحث و بررسی و رای گیری حاضرین در مجمع ، افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 200 میلیارد ریال به مبلغ 250 میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به مبلغ 50 میلیارد ریال مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد تعداد 1.289.701 برگ سهم به بهای هر برگ 38.500 ریال ، با سلب حق تقدم از کلیه سهامداران فعلی پذیره نویسی و عرضه عمومی گردد.

  01

  همچنین مجمع مقرر نمود از مابه التفاوت بهای سهام عرضه شده و ارزش اسمی سهام (صرف سهام) به مبلغ ریال برگ سهم 1000 ریالی صادر و به صاحبان سهام قبلی به نسبت سهام در تملک آن ها در تاریخ مجمع عمومی فوق العاده ، سهام جایزه تعلق گیرد.
  مهمترین دلایل این افزایش سرمایه ، تقویت بنیه مالی و افزایش ظرفیت تولید RT.FILM می باشد.

  تماس با ما - پایین سایت

  • تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، کوچه طباطبایی، ساختمان قائم، واحد 5و6و7 
  • 7 - 44470565 - 021
  • 44470568 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  بالا