صعود 14 پله ای شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) در رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران

  سازمان مدیریت صنعتی در سال 1399 همچون سالهای گذشته، اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران نموده است (مربوط به عملکرد سال 1398) و بر اساس این رتبه بندی، شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) با صعود 14 پله ای نسبت به سال گذشته موفق به کسب رتبه 413 گردید و جزء 500 شرکت برتر کشور در سال 1399 شناخته شده است. شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) با فروش 851.5 میلیون ریال در سال 1398 در گروه مواد و محصولات دارویی رتبه 10 شرکت های برتر را کسب نمود.

  کسب این رتبه ی افتخار آمیز که نشانگر برجسته و شایسته بودن شرکت است، را به هیئت مدیره محترم و کلیه مدیران و کارکنان سخت کوش شرکت و هلدینگ تیپیکو تبریک می گوییم. توضیح اینکه این رتبه‌بندی که 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور انجام می‌شود. بیست و سومین سال انجام این رتبه‌بندی، همایش شرکت‌های برتر ایران با حضور مسئولان و مقامات کشوری و تنی چند از مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران در تاریخ 26 بهمن‌ماه برگزار شد و این همایش به صورت زنده از صدا و سیما پخش گردید.
  هدف تدوین فهرست 500 شرکت برتر ایران شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکت‌های ایرانی و رتبه‌بندی آ‌ن‌ها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد ملی، با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه‌های اقتصادی می باشد.
  پس از گزینش و رتبه‌بندی شرکت‌ها براساس شاخص‌ میزان فروش این شرکت‌ها براساس شاخص‌های دیگری نظیر: اندازه و رشد شرکت ، سود آوری و عملکرد ، بهره وری ، صادرات ، نقدینگی ، بدهی و بازار ، مقایسه و رتبه‌بندی می‌شوند . این مقایسه و رتبه بندی بر اساس اطلاعات مالی مندرج در صورت های مالی شرکت ها می باشد که در پاسخ به فراخوان عمومی و مکاتبات مستقیم و پی گیری های متعدد بعدی به دست آمده است.

  روابط عمومی شرکت دارویی ره آورد تامین

  تماس با ما

  • تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، کوچه طباطبایی، ساختمان قائم، واحد 5و6و7 
  • 7 - 44470565 - 021
  • 44470568 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  بالا