ماموریت سازمان

  بیانیه ماموریت
  كارخانه شرکت دارویی ره آورد تامین بعنوان يكي از واحدهاي توليدکننده مواد اولیه دارویی کشور توانسته است پس از طي مدت زمان كوتاهي از آغاز فعاليت خود بعنوان يكي از توانمندترين واحدهاي دارویی كشور شناخته شود و حصول اين امر با استعانت از درگاه احديت و شعار زير ميسر گرديده است : تفكر جهاني، ارتقاي كيفيت محصول، محيط ايمن

  مديريت ارشد و كليه كاركنان سازمان با تاكيد بر نگرش "جلب رضايت مشتري" و بهبود مستمر در فرآيندهاي شركت، ارتقای كيفيت از لحاظ محصول و سيستم هاي حاكم بر شركت، حفظ محيط زيست با توجه به جنبه هاي زيست محيطي ناشي از فرآيند هاي سازمان و كاهش ريسكهاي مرتبط با فعاليتهاي سازمان و صيانت از انسانها را سرلوحه وظايف خويش قرار داده و براي تحقق آن به استفاده از سيستم هاي مدرن مديريتي تاكيد مينمايد. در راستاي نيل به اين خواسته ها استانداردهاي OHSAS 45001 ,ISO 14001-2015,ISO 9001-2015 را بعنوان مدل اجرايي انتخاب نموده است. رجای واثق دارد كه كليه كاركنان سازمان كه به عنوان با ارزش ترين سرمايه اين شركت محسوب مي شوند وظيفه خود خواهند دانست كه درك كامل انتظارات مشتريان و ساير طرفهاي ذينفع در قالب الزامات قانوني و ساير الزامات در جهت رسيدن به اهداف سازمان تلاش نمايند.

  مديريت ارشد و كليه كاركنان با نگرش بهبود مستمر در كليه ابعاد، جهت تحقق اهداف زير تلاش مي نمايند:
  1- تلاش در جلوگيري از آلودگي محيط زيست از طريق كاهش و كنترل آلاينده ها از قبيل گرد و غبار محيط و ذرات خروجي، و مواد زائد.
  2- استفاده بهينه از منابع انرژي (الكتريكي، حرارتي، مكانيكي، ....) مانند كاهش و كنترل ميزان مصرف انرژي و آب.
  3- تقويت و اطمينان از كارايي سازمان در قبال مشتري و جامعه با واضح شدن مسئوليتها، صرفه جويي در هزينه و زمان، افزايش رضايت و هويت كاركنان و تقويت تصوير شركت در عرصه رقابت ملي و بين المللي مي باشد.
  4- ايجاد بستر مناسب براي جاري نمودن فرهنگ غني ايراني اسلامي در بين كليه سطوح كاركنان از ابعاد مختلف كيفي، زيست محيطي و ايمني و بهداشت.
  5- توجه به آموزش سازمان يافته، هدف دار و مستمر به منظور توسعه همه جانبه منابع انساني.
  6- ايجاد و حفظ ارتباط كاربردي با موسسات آموزش عالي و دانشگاهها و ساير واحدهاي توليدي و خدماتي.
  7- ايجاد انگيزه و جلب رضايت همه كاركنان به منظور شناسايي و رفع تنگناهاي موجود و اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه و بهبود مستمر.
  8- ايجاد ارتباط با مشتريان و تقويت حس مسئوليت پذيري در كاركنان در مقابل مشتريان داخلي و خارجي و كليه طرفهاي ذينفع، شرايط محيط زيست و محيط كار.
  9- بهينه سازي شرايط محيط كار براي كاركنان و كليه افراد در گستره سيستم به منظور كاهش ريسك خطرات.
  10- بهينه نمودن تكنولوژي توليد جهت توليد محصول با كيفيت و حفظ محيط زيست.
  11- استفاده بهينه از مواد مصرفي جانبي (از قبيل.....) و يا سایرمنابع مورد نياز فرآيندها.
  12- بهينه نمودن كليه مشخصات فني محصول در جهت جلب رضايت مشتريان و تامين نيازمنديهاي توافق شده.
  13- پيشگيري و كاهش آلودگي، ضايعات و نيز بازيافت ضايعات.
  14- حضور مستمر و فعال در بازارهاي داخلي و خارجي و كوشش جهت افزايش سهم بازار.
  15- تقويت توان تامين كنندگان در جهت تامين محصولات با كيفيت و حفظ محيط زيست و كاهش خطرات.
  16- بهبود مستمر در كليه امور سازمان با استفاده از چرخه (PDCA) و تدوين اهداف كلان، خرد و برنامه هاي اجرايي.
  17- كنترل شرايط فرآيندهاي توليدي، پشتيباني و مديريتي با توجه به كليه الزامات قانوني و ساير الزامات.
  18- استقرار سيستم هاي مديريت نوين جهت بهينه نمودن فرآيندهاي سازمان.


  مديريت شركت دارویی ره آورد تامین نسبت به برپايي، حفظ و اجراي اين خط مشی متعهد بوده و ضمن نظارت و بازنگري دوره اي بر سيستم مديريت ،سازمان خود را ملزم به رعايت قوانين ملي و منطقه اي مي داند. لذا بمنظور بهبود مستمر، تحقق و ميزان دستيابي به برنامه هاي اهداف تعيين شده را بطور مداوم بازنگري نموده و اثرات آن را در سيستم منعكس و از ارتباط و تناسب آن با شرايط سازمان اطمينان حاصل مي نمايم. جهت تحقق اين سيستم منابع لازم فراهم شده و اجراي مطلوب آن با همت و مشاركت پرسنل مقدور مي باشد. بدين منظور خط مشی شرکت در اختیار تمامي كاركنان، تامين كنندگان و گروه هاي علاقمند قرار گرفته است.

  تماس با ما

  • تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، کوچه طباطبایی، ساختمان قائم، واحد 5و6و7 
  • 7 - 44470565 - 021
  • 44470568 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  بالا