چشم انداز

  بیانیه چشم انداز شرکت دارویی ره آورد تامین
  بر این باوریم که شرکت دارویی ره آورد تامین نشانه ای از دانایی و هوش سرشار ایرانی در تولید و الگویی از تعهد و تخصص در سازمان بوده و آنچه در حال باروری است هیجان ، غرور و اشتیاق در صنعت کشور بوده و الگویی موفق از تلفیق تعهد و تخصص و مسیر نوآوری خواهد بود .
  ما می خواهیم با تلاش کارکنان شایسته خود تحت سیستمهای مدیریتی کارآمد، ضمن تکمیل سبد محصولات فعلی ، زمینه فعالیت خود را با استفاده از امکانات نوین ارتباطات و شرکت در نمایشگاههای تخصصی به منظور توسعه بازارهای جدید و دستیابی به بازارهای جدید و بین المللی گسترش دهیم .
  ما مصمم هستیم با استفاده از فن آوریهای پیشرفته و با التزام به حفظ محیط زیست و سلامت و ارتقاء دانش پرسنل یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواداولیه داروئی ، پلیمری و ضدعفونی کننده ها در کشور باشیم . در این راستا می خواهیم با تولید محصولات جدید ، تامین کننده بخشی از نیازهای صنایع داروئی ، آرایشی بهداشتی و دارویی کشور باشیم محصولات ما اولین انتخاب مشتری خواهد بود .
  رعایت حقوق مشتری ، پایبند بودن به آیین نامه های سازمانی ، کسب رضایت سایر گروههای ذینفع از جمله کارکنان تامین کنندگان ، مواداولیه و تجهیزات ، سهامداران و جامعه از اهداف ما می باشد .
  در برقراری ارتباط با شرکتهای همکار داخلی و خارجی به منظور ارتقاء کیفیت محصولات ، مشارکت ، نوآوری و بهره وری و تحقیقات از هیچ کوششی مضایقه نخواهیم کرد .

  تماس با ما

  • تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، کوچه طباطبایی، ساختمان قائم، واحد 5و6و7 
  • 7 - 44470565 - 021
  • 44470568 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  بالا