RT.Sokalix HCP

  RT.Sokalix HCP (High performance CoPolymer vinyl pyrrolidone)
  Anti re-deposition agent and Anti dye-transfer agent

  شرکت دارویی ره آورد تأمين تولیدکننده پلی وینیل پیرولیدون و مشتقات آن در ایران و خاورمیانه است که از سال 1383 تولیدات خود را به بازار عرضه كرده است. تولیدات شرکت دارویی ره آورد تامین (RTPC) در بهترین کیفیت و متناسب با آخرین استانداردهای جهانی تولید میشوند. پس از ورود پلی وینیل پیرولیدون گرید شوینده با نام تجاری Sokalix. RT به صنعت شوینده کشور، این بار شرکت دارویی ره آورد تأمين گرید شوینده تقویت شده خود را با نام تجاری RT.Sokalix HCP به بازار عرضه کرده است.

  پس از ورود پلی وینیل پیرولیدون گرید شوینده با نام تجاری Sokalix. RTبه صنعت شوینده کشور، این بار شرکت دارویی ره آورد تأمين گرید شوینده تقویت شده خود را با نام تجاری RT.Sokalix HCP به بازار عرضه کرده است.

  ساختار شیمیایی

   

  000

  شکل فیزیکی: مایع شفاف به رنگ زرد ملایم
  RT.Sokalix HCPکوپلیمر وینیل پیرولیدون-وینیل ایمیدازول با عملکرد قوی است که کیفیتی قابل رقابت با محصول مشابه خارجی (Sokalan HP 66 k) دارد. میزان استفاده از این محصول در فرمولاسیون شوینده های خانگی نسبت به محصولSokalix RT. به یک سوم کاهش یافته است که تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده محصولات شوینده خواهد داشت. به طوری که میزان استفاده در فرمولاسیون مایعات لباسشویی 3/0 % توصیه می شود.

  RT.Sokalix HCP به طور وسیع در فرمول شوینده ها (به مخصوص البسه رنگی و مشکی) استفاده می شود. خواص منحصر بفردی که این افزودنی به محصولات شوینده البسه می بخشد شامل موارد زیر می باشد:
  1. ممانعت از انتقال رنگ البسه هنگام شست و شو و محافظت از رنگ پارچه.
  2. ممانعت از نشست مجدد چرک و آلودگی روی پارچه حین شست و شو و بهبود درخشندگی البسه
  3. خنثی کننده کلر موجود در آب شهر و کاهش اثر رنگبری کلر حین شست و شو پارچه با آب شهر

  تماس با ما

  • تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، کوچه طباطبایی، ساختمان قائم، واحد 5و6و7 
  • 7 - 44470565 - 021
  • 44470568 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  بالا